Apie mus

Susipažinkime

„Dizaino bitės“ komanda vienija savo srities profesionalus. Į svetainių kūrimą žvelgiame kaip į procesą, esantį visos reklaminės kampanijos dalimi. Siekiame savo klientams suteikti maksimalią naudą, kurią jie gali gauti pasinaudodami reklamos internete privalumais. Programuotojai, dizaineriai, tekstų kūrėjai ir fotografai suvienija savo jėgas, kad sukurtų svetainę, veikiančią kaip efektyvus įrankis valdant įvairius įmonės procesus.

Mūsų misija

Panaudojant visas mūsų kūrybines idėjas, priemones bei įrankius padėti išsikovoti mūsų klientų svetainėms vietą pirmame Google puslapyje.

Mūsų vizija

Kurti multifunkcines svetaines ir elektronines parduotuves, kurios atitinka šiuolaikinės rinkos poreikius ir naujausias tendencijas. Suteikti savo klientams konkurencinį pranašumą ir nuosavą efektyvų informacijos sklaidos kanalą, kuriantį bendruomenę ir grįžtamąjį ryšį.

„Dizaino bitės“ privalumai

  • Esame stiprus partneris, kuriuo galite pasitikėti įgyvendindami įvairiausius projektus;
  • Sukaupta patirtis leidžia greitai įvertinti projektą ir suteikti patikimą konsultaciją;
  • Visada ieškome efektyviausio sprendimo;
  • Nebijome iššūkių ir naujovių, esame tam visada pasirengę!

Magiškieji skaičiai

„Dizaino bitės“ istorija prasideda 2001 metais, kai klientams pradėjome teikti pirmuosius kūrybinius sprendimus internetui. 2004 metais įmonė pakeitė pavadinimą į UAB „UkmNet“, kuriuo naudojasi ir dabar. Šis pasirinkimas reiškė daug daugiau nei tik vardą, dar tuomet pasirinkome pagrindinę veiklos kryptį – kūrybinių sprendimų internetui kūrimą. Nuo 2004 metų prasidėjusi istorija sėkmingai tęsiasi iki šiol. Per šį laikotarpį augo kompetencijos ir įgūdžiai, įvyko daug pokyčių interneto erdvėje, prie kurių sugebėjome sėkmingai prisitaikyti. Šiandien sekame naujoves ir siūlome aktualiausius sprendimus, turinčius ilgalaikę išliekamąją vertę ir originalumu kuriančius mūsų klientų identitetą.
Veiklos laikotarpiu keitėsi komandos sudėtis, tačiau pagrindinis branduolys išliko. Reaguodami į pasikeitusius rinkos poreikius šiandien siūlome platesnį paslaugų spektrą ir funkcionalumą deriname su unikaliais dizaino sprendimais. Į savo komandą pakvietėme profesionalus, kurių asmeninė patirtis savo srityje siekia 4-20 metų. Patirtis ir žinios leidžia mums savo klientams siūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir efektyviai bei sumaniai pasinaudoti interneto privalumais savo verslo sėkmei užtikrinti.