Internetinės parduotuvės

Neribokite savo verslo, leiskite jam augti ir pritraukite klientų iš viso pasaulio. Prekiaukite 24/7 – mūsų sukurta internetinė parduotuvė bus geriausiu jūsų verslo darbuotoju, dirbančiu efektyviai, greitai ir be jokių išeiginių.

Klientai iš įvairiausių pasaulio kampelių, 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę ir ištisus metus vykstantis pardavimo procesas – dabar tai įmanoma. Internetiniai puslapiai, skirti prekybai, leidžia neribotai išplėsti verslo galimybes. Pakvieskite savo pirkėjus į gražią ir patogią parduotuvę, kuri prisitaiko prie jų poreikių ir suteikia geriausią pirkimo internetu patirtį. Nesvarbu, prekiaujate produktais bitininkams ar kosmetika, sukursime patikimą kanalą efektyviems pardavimams.

Dizainas

Parduotuvei svarbus interjeras, internetinei parduotuvei – dizainas.

Unikalus dizainas yra ne tik graži išvaizda: tai patogiai pasiekiamas turinys, funkcionalūs filtrai ir greitas pirkimo procesas. Mes suprantame visa tai, todėl vadovaujamės naujausiomis tendencijomis, kurios atspindi geriausią pirkėjų patirtį internete. Leiskite savo pirkėjams jaustis saugiai, patogiai ir mėgautis pirkimo procesu. Tikslinei auditorijai pritaikyti sprendimai leidžia kurti bendruomenes ir pritaikyti internetinę parduotuvę vartotojo individualiems poreikiams, segmentuoti, pateikti specialius pasiūlymus ir efektyviai paskatinti pardavimus.

Administravimas

Valdykite informaciją ir panaudokite ją savo tikslams.

Lengvai ir paprastai administruojama internetinė parduotuvė leidžia lengvai pateikti, keisti ir kaupti informaciją. Atsižvelgiame į kiekvieno projekto specifiką ir sukuriame reikalingas funkcijas – internetinės parduotuvės administravimas yra kasdienė darbo funkcija jūsų versle, todėl ji turi veikti kuo efektyviau. Lengvai redaguokite prekes, kurkite kategorijas, segmentuokite vartotojų grupes ir pritaikykite personalizuotas nuolaidas ar lojalumo programas – siūlome neribotas galimybes veikti savo srityje. Esame patikimas partneris, kuris padės užkariauti naujas rinkas ir pasiekti puikių rezultatų.

Lankomumas

Kodėl avilyje visada pilna bičių?

Padėkite spręsti problemas ir atsakykite į klausimus, užduodamus paieškos sistemose – mes pasirūpinsime, kad jūsų internetinė parduotuvė būtų matoma ir lankoma. Kuo daugiau lankytojų, tuo daugiau pirkėjų, o toks juk ir yra verslo tikslas. Nurunkite konkurentus geresniais reitingais paieškos sistemose ir integruotais sprendimais, kurie leis naudoti interneto reklamos platformas efektyviausiai. Šiuolaikiniai lankomumo didinimo sprendimai veikia integruotai, gali atlikti keletą funkcijų, kurias padėsime panaudoti verslo sėkmei.

Fejų mokykla

Fejų mokykla

https://fejumokykla.lt

Tai reprezantacinis puslapis / internetinė parduotuvė. Ypatingai įdomus projektas. Reikalavimai sistemai buvo keliami ypatingai. Labai svarbi pirkėjo patirtis ir kliento dalis kur galima peržvelgti įsigytus vebinarus...

Inbeauty

Inbeauty

inbeauty.lt

Šia internetine parduotuve lengva naudotis tiek klientui, tiek „Inbeauty“ darbuotojams. Kadangi įmonė siūlo platų prekių asortimentą – viskas išrūšiuota į smulkesnes kategorijas, kad klientas nepasimestų ir lengvai rastų tai, ko ieško. Taip pat lengvas svetainės administravimas: paprasta kelti bei pašalinti prekes, priskirti nuolaidas. Taip pat patogus užsakymų priėmimas: visi užsakymai matomi vienoje vietoje, lengva susigaudyti, kurie jau išpildyti, kurie dar laukia savo eilės. Gaunami klientų asmeniniai duomenys yra visiškai saugūs, jų negali pasiekti asmenys, neturintys tam leidimo...

Tobula linija

Tobula linija

tobulalinija.lt

Tai – internetinė parduotuvė, kuria patogu naudotis ne tik vartotojams, tačiau ir puslapio savininkams: lengva priimti užsakymus, kelti naujas prekes bei atlikti kitus administracinius darbus. Visos naudotos sistemos yra saugios, gaunama asmeninė vartotojų informacija nepasiekiama trečiajai šaliai...