Kitos paslaugos

Neradote ko ieškojote? Pristaikysime prie individualių Jūsų poreikių.

Informacijos papildymas

Internetinė svetainė praranda savo prasmę, jei neturi turinio. Jei svetainę Jums kuriame nuo nulio ir neturite informacijos, kurią norite publikuoti, mes Jums galime padėti.

  • Tekstų kūrimas. Labai svarbu, kad informacija puslapyje būtų pateikta tiksliai, suprantamai ir patraukliai, kad klientas nepasiklystų informacijos gausoje. Kokybiškai sukurti tekstai gali įtikinti vartotoją, kad esate geriausi ir kad Jūsų paslaugos suteikiamos kokybiškiausiai.
  • Fotografija. Originalios aukštos kokybės nuotraukos – svarbi svetainės ar elektroninės parduotuvės dalis. Nuotraukos suteikia galimybę puikiai įamžinti jūsų produktus, paslaugas ir panaudoti nuotraukas įvairiai reklaminei medžiagai internete kurti: baneriams, socialiniams tinklams ir kitai reklaminei medžiagai.
  • Nuotraukų retušavimas. Dažnai turimos nuotraukos būna netinkamo formato, atspalvio arba su nereikalingomis detalėmis (pavyzdžiui, margas fonas parduodamos prekės nuotraukoje). Norint sukurti estetinį vaizdą puslapyje, ypač internetinėje parduotuvėje, svarbu, kad nuotraukos atrodytų tvarkingai.
  • Puslapių administravimas. Norėdami taupyti savo ir savo darbuotojų laiką, perleiskite administravimą mums. Jums nereikės rūpintis nuotraukų ir teksto įkėlimu, senos informacijos išėmimu, nereikės baimintis, kad negrįžtamai ištrinsite svarbią informaciją, kurios sugrąžinti nebus įmanoma.

Individualūs dizaino darbai

Norite išskirtinio savo įmonės įvaizdžio? Pasakykite, ko jūs norite ir mes tai įgyvendinsime.

  • Lipdukų ar pjaustinių dizaino kūrimas bei paruošimas gamybai;
  • Reklaminių brošiūrų, plakatų ir pan. kūrimas tiek kompiuterio ekranui, tiek spaudai;
  • Ikonų bei grafinių elementų kūrimas;
  • Kiti dizaino darbai.

Jums pageidaujant, pasirūpinsime, kad visi darbai būtų atspausdinti ir pristatyti.

Comforent

Comforent

Piktogramos, naudojamos iliustruoti autonuomos paslaugų aprašymus: trumpalaikę nuomą, ilgalaikę nuomą, nuomą su vairuotoju, autobusų nuomą ir pakaitinio automobilio nuomą po draudiminio įvykio. Šios piktogramos naudojamos ne tik svetainėje, bet ir visame firiminiame stiliuje: vizitinėje kortelėje, facebook paskyros skelbimuose ir kitur...

Deltra

Deltra

Piktogramos, iliustruojančios pagrindines logistikos įmonės paslaugas: logistiką ir ekspedijavimą, kelių bei jūrų transporto paslaugas, taip pat papildomas puslapio skiltis: „karjera“, „apie mus“ bei „kontaktai“...

Elodėja

Elodėja

Lipdukas ant stiklinių durų. Dizainas sukurtas remiantis įmonės firminiu stiliumi, naudotos tokios pačios linijos, kokios dominuoja „Elodėja“ logotipe. Maketas buvo iš karto paruoštas spaudai. ..

Elodėja

Elodėja

Pjaustiniai iš putų polistirolo, naudoti parduotuvės dekorui. Dizainas sukurtas remiantis įmonės firminiu stiliumi, naudotos tokios pačios linijos, kokios dominuoja „Elodėja“ logotipe. Maketas buvo iš karto paruoštas pjaustymui...

Namų inspektorius

Namų inspektorius

Tai piktogramos, pateikiamos puslapyje prie paslaugų pavadinimų. Jos ne tik padeda greičiau lankytojui susiorientuoti, bet ir pritraukia dėmesį prie svarbiausios informacijos...