B2B sistemos

B2B platforma palengvina gamintojų bendradarbiavimą su jų produkcija prekiaujančiomis įmonėmis. Prekyba vyksta greičiau ir sklandžiau.

Įmonės, perkančios urmu iš didmenine prekyba užsiimančių įmonių, dažnai generuoja didelius ir sudėtingus užsakymus. Juos priiminėjant telefonu ar elektroniniu paštu galima labai lengvai pasimesti. B2B sistema palengvina ne tik pardavimą, bet ir pirkimą. Pirkėjas mato visus likučius realiu laiku, kainas, aprašymus, gali lengviau lyginti prekes. Pardavėjui nereikia tikrinti prekių likučių ir rankiniu būdu vesti užsakymų į savo vidinę sistemą, už tai padaro B2B platforma.

Pranašumas

Vartotojo akimis B2B sistema pagrįsta svetainė labai panaši į įprastą internetinę parduotuvę. Tačiau kuo toliau, tuo daugiau didmenininkų renkasi būtent šią platformą. Kodėl?

  • Yra galimybė su klientais derinti kainas;
  • Galima nerodyti kainų neregistruotiems vartotojams;
  • Patogu pirkti dideliais kiekiais;
  • Apmokėjimas nebūtinai prieš išsiunčiant prekes;

Dizainas

B2B parduotuvės klientai yra įmonės, todėl labai svarbu kelti pasitikėjimą jų akyse. Vartotojai pirmiausia dėmesį atkreipia į išvaizdą, todėl unikalus ir solidus dizainas yra svarbus. Pigiai atrodantis puslapis atbaido klientus, net jei produktai yra kokybiški ir pigesni, nei konkurentų. Neišvaizdus dizainas pasitikėjimo nekelia, sudaro įvaizdį, kad įmonė, nesirūpinanti savo išvaizda, nesirūpina ir klientais, viską daro bet kaip. Didmeninė internetinė parduotuvė – tai Jūsų įmonės veidas. Leskite profesionalams jį sukurti.

Administravimas

Kaip ir įprastoje internetinėje parduotuvėje, labai svarbus patogus ir lengvas administravimas. Kuo sklandesnis bus prekių pateikimas (naujų kėlimas į svetainę, senų išėmimas) ir išdėstymas (produktų klasifikavimas į kategorijas, naujų sukūrimas, senų ištrynimas, perkėlimas iš vienos į kitą), tuo greičiau klientas pasieks naują informaciją ir tuo patogiau bus naudotis Jūsų parduotuve. Naudodami mūsų sukurtą B2B platformą, nepatirsite administravimo sunkumų.

Abela

Abela

abela.lt

Šioje svetainėje įdiegta B2B sistema palengvina maisto produktų užsakymų priėmimą. Šios sistemos dėka bendradarbiavimas tarp įmonių tapo sklandesnis tiek klientui, tiek „Abelai“. Administracinėje skiltyje darbuotojai gali matyti visus užsakymus vienoje vietoje su visa reikalinga informacija, o pirkėjai, prisijungę prie savo asmeninės paskyros, gali matyti visus jiems skirtus pasiūlymus...

Lega

Lega

lega.lt

Kuriant lega.lt buvo naudojama populiarėjanti B2B sistema, padedanti gamintojams bendradarbiauti su mažmenine prekyba užsimančiomis įmonėmis. Be šios sistemos nebeįsivaizduojamas sklandus darbas tarp įmonių...